Familie. Dat is het uitgangspunt geweest voor de serie illustraties met inkt. Een trotse broer die staat te trappelen om zijn kleine zusje te ontmoeten, een zus die niet kan wachten tot ze haar broertje kan knuffelen en een nieuwsgierig huisdier dat graag wil kennismaken met de kleine nieuwkomer. Wanneer er een baby wordt geboren is het groot feest en dat vier je samen!
Met veel liefde en zorg heeft Marloes van Studio Sijm met oostindische inkt een serie illustraties gemaakt. Deze illustraties zijn verwerkt in een kleine collectie pure en minimalistische geboortekaarten, letterpress gedrukt.
Leuk om te weten is dat het ook mogelijk is om een illustratie op maat te laten maken voor een extra persoonlijk geboortekaartje.