De originals zijn letterpress geboortekaartjes gedrukt op extra dik katoenpapier, het papier heeft een lichte textuur wat heerlijk zacht aanvoelt. De letters zijn subtiel in het papier gedrukt zodat er reliëf ontstaat wat kenmerkend is voor letterpress gedrukte kaarten. Ze zijn stoer, stijlvol en eigentijds.

Papier

Extra dik 100% katoenpapier – Gmund Cotton 600 grams.

Drukkleur(en)

De kaart wordt in één kleur gedrukt en voorzien van een blinddruk.
Kleur naar keuze.

Formaat

11,5×17 cm

Letterpress

De kaarten worden in 2 drukgangen letterpress gedrukt, 1 drukgang voor de kleur en 1 drukgang voor de blinddruk.

Wat is letterpress

Letterpress is een ambachtelijke druktechniek waarbij de letters in het papier geduwd worden zodat er reliëf ontstaat. Alle letterpress kaarten worden in de studio met de hand gedrukt op een vintage proefpers.

Aantal Prijs per kaart
70 € 6,20
80 € 5,65
90 € 5,25
100 € 4,90
110 € 4,65
120 € 4,40
Prijzen zijn zonder envelop / zonder extra kaartje

Bestellen

  1. Vraag een offerte aan en geef je wensen door.
  2. Binnen drie werkdagen ontvang je een vrijblijvende prijsopgave in je mailbox.
  3. Geef akkoord op de offerte en laat weten welke gegevens jullie op het kaartje willen hebben.

Ontwerp

Het gepersonaliseerde digitale ontwerpvoorstel kun je binnen twee à drie weken verwachten.

Geboren

  1. Mail of sms de geboortegegevens door.
  2. Binnen 1 werkdag ontvang je het definitieve ontwerp en de factuur.
  3. Na akkoord en betaling wordt het drukproces in gang gezet.

Na akkoord op het definitieve ontwerp en betaling van de factuur worden de kaarten tussen 3-6 werkdagen per aangetekende post via PostNL verstuurd. Je ontvangt hiervan een track and trace zodat je het pakket kan volgen. Het is ook mogelijk om de kaarten op afspraak op te halen in de studio in Zeist.

Ondanks dat er in de planning rekening gehouden wordt met twee weken voor en twee weken na de uitgerekende datum kan het voorkomen dat er op een bepaald moment meer geboortes doorgegeven worden als verwacht.

In dat geval wordt er gewerkt op besteldatum en kan de levertijd mogelijk tussen 3-8 werkdagen liggen.

Van de gepersonaliseerde ontwerpen wordt geen proefkaartje gemaakt. Wil je echter de kwaliteit van de kaarten in het echt zien voordat je de bestelling plaatst vraag dan een proefpakketje aan.

Het proefkaartje in combinatie met het digitale ontwerpvoorstel geeft een goed beeld van wat je kan verwachten van het eindresultaat.

Dit vind je misschien ook leuk